Fiat Professional Scudo

Cena netto już od zł 94 000
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Diesel / Elektryczny
100 - 180 KM / 136 KM
5.0 - 8.0 l/100 km / 230 - 330 km (akumulator 50 - 75 kWh)*
4
130-210 g/km / Zerowa emisja
Manualna / Automatyczna
*Wartości wskazane na podstawie cyklu mieszanego WLTP. Dane służą do celów porównawczych

Szczegóły

Informacje o modelu

Elektryczny czy diesel? Ty decydujesz.

 

Nowe Scudo jest dostępne w dwóch wersjach: z silnikiem Diesla oraz całkowicie nowe, całkowicie elektryczne i totalnie bezkompromisowe.

 

Wyjątkowa pojemność

 

Pomimo kompaktowych rozmiarów nadwozia (wysokość zaledwie 190 cm) oferuje ogromną przestrzeń wewnątrz, która zapewnia 6,6 m3 pojemności ładunkowej i do 1400 kg ładowności.

Prowadzi się jak Twój samochód

 

Nowe Scudo prowadzi się jak samochód osobowy. Komfortowa pozycja za kierownicą oraz kompaktowe rozmiary zapewnią bezstresową pracę, nawet na dłuższych trasach.

Elastyczność której potrzebujesz

 

Dzięki nowej funkcji Moduwork odkryjesz wszystkie możliwości konfiguracji wnętrza. Dzięki temu rozwiązaniu nowe Scudo oferuje sporą przestrzeń i możliwość dostosowania do każdej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi

Dwie drogi, jeden cel

 

Silnik elektryczny dostępny w każdej wersji i długości daje Scudo nowy, bezkompromisowy poziom osiągów. Dodatkowo dostępne są dwie pojemności akumulatorów 50 lub 75 kWh. Scudo oferuje także najszerszą gamę silników Diesla. Do wyboru są cztery jednostki, a wersja 2-litrowa może współpracować z nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

E-Scudo

Powierz swoją firmę bezkompromisowemu napędowi elektrycznemu.

 

Nowe E-Scudo posiada najlepszą ofertę silników na rynku lekkich samochodów dostawczych: do 330 km* maksymalnego zasięgu, prędkość maksymalna 130 km/h, niskie czasy ładowania i zero emisji CO2. Daj się zaskoczyć bardziej płynnej i responsywnej jeździe, która umożliwia swobodne przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach w centrum miasta. Wybierz akumulator, który pasuje do Twojej działalności i ciesz się szybkim ładowaniem: do 100 kW przy ładowaniu prądem stałym (DC). Wszystko to bez rezygnowania z pojemności. Nowe E-Scudo oferuje taką samą ładowność jak wersja spalinowa: do 1,2 tony.

 

*Akumulator 75 kWh w cyklu mieszanym WLTP

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

Systemy bezpieczeństwa

Rozpoznawanie znaków drogowych

 

Ten system rozpoznaje znaki drogowe i wyświetla je na wyświetlaczu cyfrowego kokpitu, informując kierowcę o aktualnych ograniczeniach prędkości.

 

Asystent zmiany pasa ruchu

 

Nowe Scudo wykrywa krawędzie jezdni, nawet przy dużych prędkościach i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym, gdy pojazd wyjeżdża poza swój pas ruchu.

Kontrola martwego pola

 

Ten system zostaje aktywowany podczas trudnych manewrów lub zbliżania się do przeszkód znajdujących się w martwym polu kierowcy. Gdy czujnik wykryje niebezpieczeństwo, na przykład wyprzedzający pojazd, system ostrzega kierowcę za pomocą lampki na bocznym lusterku.

 

System ostrzegania przed kolizją i automatyczne hamowanie awaryjne

 

Niezastąpiona pomoc dla kierowcy, która wykrywa pieszych i pojazdy na drodze. Dzięki przedniemu radarowi nowe Scudo rozpoznaje przeszkody na swojej drodze i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym. Nowe Scudo automatycznie rozpoczyna hamowanie awaryjne dzięki systemowi Active Emergency Brake Control, pozwalając Ci uniknąć zderzeń.

 

Kamera cofania

 

Nowa kamera cofania oferuje lepszą rozdzielczość na 7-calowym ekranie radia, na którym wyświetla dynamiczną siatkę, która zmienia się wraz ze skrętem kierownicy, pomagając kierowcy w parkowaniu.

 

Kontrola przyczepności

 

Jedź gdziekolwiek zabierze Cię praca. Nowy Fiat Professional Scudo posiada system kontroli przyczepności, który wykorzystuje ESP i pozwala wybrać jeden z 5 trybów jazdy: Asfalt, Śnieg, Piasek, Błoto lub wyłączone ESP.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

System multimedialny

Wyświetlacz Head Up

 

Monitoruj kluczowe informacje w każdym momencie bez odwracania wzroku od drogi. Nowe Scudo jest wyposażone w nowy wyświetlacz Head Up, przezroczysty ekran, który pozwala na śledzenie przydatnych danych, takich jak prędkość, zasięg i znaki drogowe.

 

Radio 7'' z nawigacją

 

Radio z najwyższej półki wyposażone w 7-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną nawigację, która pokazuje stacje benzynowe, parkingi czy pogodę. System multimedialny jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™, posiada tuner DAB oraz wielofunkcyjną kierownicę.

 

Apple CarPlay

 

CarPlay to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na korzystanie z iPhone'a podczas pracy w samochodzie. Przesyłaj wszystko co potrzebujesz bezpośrednio na wyświetlacz pojazdu. Możesz otrzymywać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki bez odwracania uwagi od prowadzenia. CarPlay posiada także obsługę głosową Siri i jest kompatybilny z wszystkimi przyciskami sterującymi i ekranem dotykowym pojazdu. Wszystkie aplikacje wspierane przez CarPlay zostały opracowane tak, aby można z nich było korzystać łatwo i bezpiecznie podczas jazdy.

 

Android Auto™

 

Dzięki Android Auto™ Twoje wszystkie aplikacje są wyświetlane na ekranie radia, więc możesz korzystać z Map Google i Youtube Music łatwo i bezpiecznie. Możesz je obsługiwać za pomocą poleceń głosowych, kierownicy wielofunkcyjnej lub ekranu dotykowego. Dzięki tym funkcjom kierowca zawsze utrzymuje uwagę na drodze. Google Play i Android Auto to zarejestrowane znaki towarowe Google LLC.

 

Panel zegarów z 4-calowym wyświetlaczem LCD

 

Nowy Fiat Professional Scudo posiada innowacyjny cyfrowy panel zegarów z 4-calowym wyświetlaczem LCD, który pokazuje najważniejsze parametry samochodu, takie jak prędkość i zużycie paliwa, a także działające systemy bezpieczeństwa i ograniczenia prędkości. Natomiast panel zegarów w wersji z napędem elektrycznym wyświetla również informacje związane z silnikiem elektrycznym i akumulatorem, takie jak poziom naładowania i przewidywane zużycie energii.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Fiat Professional Scudo
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.