Fiat Panda City Cross

Już od zł 55 400
Modele
Benzyna
69 KM / 51 kW
4,5 - 7,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Zmodernizowany wygląd, jak zwykle ten sam odważny charakter.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

W miejskiej dżungli potrzebujesz solidności wersji Cross.

 

Panda City Cross rozszerza horyzonty w sportowo-użytkowym stylu: od świateł do jazdy dziennej LED po grill w stylu Cross i osłony pod zderzakami w kolorze nadwozia. Czarne lusterka i klamki harmonizują z czarnymi relingami na dachu. Specjalny wzór obręczy kół uzupełnia styl prawdziwego crossovera.

 

Charakterystyczny styl zaakcentowano czarnym logo z tyłu, stanowiącym wyróżnik Pandy City Cross.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Styl i funkcjonalność crossovera

Sześć poduszek powietrznych zapewniających bezpieczeństwo, automatyczna klimatyzacja, tapicerka foteli ze wstawkami z ekoskóry i specjalna deska rozdzielcza. Doskonały przepis na ekskluzywny styl. A jeżeli to Ci nie wystarcza, możesz wzbogacić Pandę City Cross o pakiet Cross Plus.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Pytaj o co chcesz

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect z wejściem Aux i modułem Bluetooth. Możesz to zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, umożliwiające doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.

 

Prostota i technologia

Lista odtwarzania, ulubione stacje radiowe, kontakty, mapy, regulacja temperatury, a nawet aplikacja Find My Car. Wszystkie te funkcje sprawiają, że podróżowanie Pandą City Cross jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej radości.

 

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, dobrze jest ją ułatwić. W tym celu opracowano technicznie zaawansowane rozwiązanie w postaci Panda Uconnect. Aplikację możesz pobrać bezpłatnie na smartfon. Pozwoli ona na nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie radia oraz korzystanie z funkcji eco:Drive, Find My Car i wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.

 

Minimalne zużycie paliwa, maksymalna przyjemność

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie City Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępny silnik:

  • Silnik benzynowy 1.2 69 KM

 

Bezpieczna podróż Pandą 4x4

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), ABS, ASR, ELD i system City Brake Control: w Pandzie 4x4 nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.

 

Ochrona kręgosłupa szyjnego przed urazami

Panda 4x4 myśli o wszystkim. Właśnie dlatego przednie fotele wyposażyliśmy w zagłówki chroniące kręgosłup szyjny przed urazami.

 

Stabilność w każdym terenie

Beztroska jazda: Twoja rodzina jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe. Fiat Panda został wyposażony w stabilizujący tor jazdy system ESC (który obejmuje także ABS, EDB, BAS i funkcję Hill Holder) dzięki czemu masz doskonałą kontrolę podczas manewrów awaryjnych lub na śliskiej nawierzchni.

 

Bezpieczeństwo w mieście

Fiat Panda 4x4 ma off-roadowy charakter, ale doskonale wie, jak bezpiecznie poruszać się po mieście — wyposażyliśmy ją w system City Brake Control, który wykrywa ryzyko kolizji z przeszkodą na drodze lub z innym pojazdem i reaguje, uruchamiając automatyczny hamulec awaryjny.

 

Niestraszne jej żadne warunki...

Dzięki przedniemu zawieszeniu McPherson i zespoleniu tylnych kół Panda 4x4 charakteryzuje się nadzwyczajną zwrotnością. A specjalne całoroczne opony M+S sprawią, że nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać — dosłownie nic.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia